MENU

SZYBKI KONTAKT

tel.: +48 667 210 518
e-mail: biuro@sonusart.pl

EDUKACJA MUZYCZNA

Agencja Edukacyjno-Muzyczna Sonus oferuje naukę gry na fortepianie, pianinie i organach piszczałkowych. Oferta jest skierowana do wszystkich chętnych niezależnie od wykształcenia i wieku (nie jest określony minimalny wiek ucznia, niemniej jednak do rozpoczęcia nauki konieczna jest umiejętność płynnego czytania). Zajęcia odbywają się indywidualnie raz w tygodniu i trwają 45 lub 60 minut. Zapewniamy dostosowanie tempa i sposobu pracy do możliwości ucznia. Lekcje odbywają się od poniedziałku do soboty od 8 do 20, co daje możliwość wybrania najdogodniejszego dla Państwa terminu.

Naukę gry na fortepianie/pianinie może podjąć każdy chętny, posiadający dwie zdrowe ręce i zapał do grania. Początkującym gwarantujemy zdobycie solidnych podstaw gry na pianinie, naukę prawidłowej techniki pianistycznej i podstawowych wiadomości teoretycznych, niezbędnych do samodzielnej pracy z nutami. Natomiast średnio zaawansowanym i zaawansowanym oferujemy rozwinięcie techniki gry, pomoc w prawidłowej interpretacji utworów oraz rozszerzenie horyzontów muzycznych. W razie potrzeby chętnie pomożemy uczniom szkół muzycznych w przygotowaniu się do egzaminu czy koncertu. Zajęcia odbywają się w domu ucznia lub jednym z punktów, w którym działamy.

Naukę gry na organach piszczałkowych może podjąć osoba znająca podstawy techniki pianistycznej, dobrze posługująca się klawiaturą i biegle czytająca nuty. Oferta jest skierowana do pianistów, którzy pragną rozszerzyć swoje umiejętności o grę na organach, uczniów szkół muzycznych, słuchaczy studiów muzyki kościelnej, a także organistów posługujących w kościołach, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje i umiejętności. Prowadzimy zajęcia zarówno pod kątem wykonywania literatury organowej, jak i akompaniamentu liturgicznego. Zajęcia odbywają się w domu ucznia lub jednym z kościołów (po wcześniejszym uzyskaniu przez ucznia zgody proboszcza danej świątyni), w zależności od miejsca, w którym uczeń zamierza ćwiczyć.

Naukę śpiewu może podjąć każdy chętny, posiadający słuch muzyczny i predyspozycje głosowe. Oferta jest skierowana zarówno do początkujących, jak i zawodowych wokalistów. Gwarantujemy naukę prawidłowej techniki śpiewu, podstaw dykcji oraz właściwej intonacji i emisji głosu. Miejsce zajęć do indywidualnego ustalenia z nauczycielem. W razie potrzeby chętnie pomożemy w przygotowaniu do egzaminu wstępnego na studia wokalne, do szkoły muzycznej lub chóru.

Uczniom szkół muzycznych i słuchaczom studiów muzyki kościelnej oferujemy pomoc w nauce kształcenia słuchu i harmonii. Mamy świadomość, że dla wielu uczniów te przedmioty stanowią nie lada problem. Gwarantujemy, że regularna i wytrwała praca pod okiem dobrego nauczyciela pozwoli na szybkie uzupełnienie zaległości i zaliczenie egzaminów. Pragniemy podkreślić, że nie oferujemy rozwiązywania zadań za uczniów, gdyż zależy nam, by każdy dobrze poznał tajniki teorii muzyki. Natomiast chętnie wytłumaczymy i pomożemy rozwiązać każde zadanie z wymienionych przedmiotów.

Zajęcia z fortepianu, pianina, organów, harmonii i kształcenia słuchu odbywają się w Chorzowie, Jastrzębiu Zdroju i Knurowie lub w domu (szkole) ucznia na terenie aglomeracji śląskiej.
Zajęcia ze śpiewu odbywają się w Chorzowie i Wrocławiu.

Jesteśmy nastawieni na nieustanny rozwój. Dlatego jeśli są Państwo zainteresowani nauką gry na instrumencie, którego nie ma w naszej ofercie, to prosimy o wiadomość. Jeśli tylko będą takie możliwości, to postaramy się rozszerzyć naszą ofertę.

Jesteśmy legalnie działającą firmą, nasi nauczyciele posiadają kwalifikacje pedagogiczne, a za każdą wykonaną przez nas usługę otrzymają Państwo rachunek.

 

Cennik:

lekcja 45 min. 50 zł
lekcja 60 min 55 zł
abonament miesięczny (4 lekcje) 200 zł
karnet 10 lekcji 500 zł

W przypadku lekcji w domu ucznia do ceny należy doliczyć koszty dojazdu. Dojazd do 15 km gratis!! Koszt dojazdu powyżej 15 km do uzgodnienia z nauczycielem. Zależy nam, aby nasza oferta była dostępna dla każdego, dlatego w indywidualnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji ceny lub rozłożenia płatności na dogodne raty.  

wykonanie: kotonski.pl